
влевовправо
Чоловічий наручний годинник з коричневим циферблатом на коричневому ремінці
- Немає в наявності
- Код: 0102150
238 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий наручний годинник з коричневим циферблатом на коричневому ремінці. Цей стильний чоловічий годинник стане доповненням до вашого образу. Класичний дизайн робить його придатним для повсякденного носіння. Корпус із хромованим покриттям. Коричневий ремінець зі штучної шкіри, застібка звичайна. Циферблат аналоговий з римськими цифрами. Три додаткових циферблата і кнопки не активні (бутафорські). У даній моделі стоїть кварцовий механізм, що забезпечує точність ходу. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ і обертати до установки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр годинника 40 мм. Ширина ремінця 20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woca |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 238 ₴








