Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій 40W з 3 портами USB-A і 1 портом USB-C. Мережевий зарядний пристрій з технологією Quich Charge 3.0. Забудьте про необхідність декількох зарядних пристроїв. Ця зарядка дає змогу одночасно заряджати до чотирьох пристроїв, від смартфонів і планшетів до навушників і розумних годинників. Цей зарядний пристрій забезпечить Вам швидке та безпечне заряджання. Завдяки технології Quich Charge 3.0, Ви зможете зарядити свій пристрій швидше.
Переваги: 1. Швидкість заряджання - Quich Charge 3.0 забезпечує заряджання швидше, ніж звичайні зарядні пристрої.
2. Універсальність - підходить для більшості телефонів та планшетів, що підтримують технологію Quich Charge.
3. Безпека - вбудований захист від перенапруги, перегріву та короткого замикання забезпечує безпечне заряджання Ваших пристроїв.
4. Компактність та стильний дизайн. Довжина 85мм. Ширина 45мм. Товщина 27мм.
Характеристики:
Вхід: АС 100-240 В, 50/60 Гц
Вихід: USB-А1/2/3 +USB-С: 5В - 2А
Роз'єми: USB.
Матеріал: ABS
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Потужність | 40 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 85 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 4 |
- Ціна: 208 ₴






