
влевовправо
Заряджання для iPhone 12 13 Max Samsung S21 Xiaomi Huawei та планшета
- Готово до відправки
- Код: 0102153
208 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядка для iPhone 12 13 Max Samsung S21 Xiaomi Xiaomi Huawei та планшета. Цей компактний зарядний пристрій із технологією Quich Charge 3.0 забезпечить Вам безпечне заряджання Вашого телефона або планшета швидше. Пристрій оснащений чотирма портами, що дозволяють заряджати різні пристрої.
Верхній порт: стандартний USB-А, підходить для більшості пристроїв. Середній AUTO 2.4А: порт з автоматичним визначенням оптимального струму заряджання до 2.4А, підходить для заряджання смартфонів і планшетів. Наступний QC3.0: USB-А порт для швидкого заряджання сумісних пристроїв із підтримкою технології Quich Charge 3.0. І нижній порт PD20W для iPhone та інших смартфонів.
Характеристики: Вхідна напруга: АС 100-240V. Вихідна напруга: 5V 3A, 9V 2.4A, 12V 1.5A. Технологія: Quich Charge 3.0. Роз'єми: USB. Матеріал: ABS Колір: білий. Довжина 85мм, ширина 45мм, товщина 26мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 48 Вт |
| Потужність | 48 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 85 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 4 |
- Ціна: 208 ₴







