
Гарний чоловічий годинник у золотистому корпусі з чорним циферблатом
- Готово до відправки
- Код: 0102165
346 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Гарний чоловічий годинник у золотистому корпусі з чорним циферблатом. Представляємо Вашій увазі елегантний годинник WOKAI, який стане ідеальним доповненням до вашого стилю. Цей кварцовий годинник вирізняється класичним дизайном із золотистим корпусом і чорним циферблатом, що надає йому вишуканого вигляду. Годинник наручний круглої форми з чорним циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Годинник стане чудовим подарунком для колеги, друга або близької людини. Ця модель підходить для будь-якого віку. У даній моделі стоїть ремінець з екошкіри, застібка звичайна. Додаткові кнопки не активні (бутафорія). Час у годиннику встановлюється звичайним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і обертати до установки. Працює на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377). Фотографії товару можуть незначно відрізнятися від оригіналу через особливості передачі кольору монітора. Діаметр 38 мм. Ремінець завширшки біля корпусу 20 мм, а на застібці 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 346 ₴









