-10%Жіночий електронний наручний годинник чорний на батарейці
- Готово до відправки
- Код: 0102166
255 ₴
229 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Жіночий наручний електронний годинник чорний. Годинник витончено та сучасно виглядає на руці. Виготовлений у мінімалістичному стилі. Зручні у використанні та носінні. Підходять під будь-який стиль одягу. Корпус відокремлюється від ремінця, зроблений з міцного пластику. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію на зап'ясті. Силіконовий ремінець дуже практичний і простий. Регулюється застібкою під розмір вашого зап'ястя. Годинник налічує низку функцій, таких як: 12 часовий пояс, індикація дня тижня, секундомір, підсвічування. Екран світиться 5сек і вимикається. Зверніть увагу, що відмічені на екрані пульс, крокомір і значки калорій - тільки для прикраси, годинник не має цих функцій. Управління здійснюється за допомогою однієї єдиної кнопки. Цифри світяться, що дає змогу дізнатися час і вдень і вночі, досить натиснути на кнопку. Розмір 38мм х 34мм. Ширина ремінця 18мм. Працюють на батарейці (LR-1130, G-10) - 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 229 ₴









