
Гарний чоловічий годинник у сталевому корпусі з чорним циферблатом
- Готово до відправки
- Код: 0102169
346 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Гарний чоловічий годинник у сталевому корпусі з чорним циферблатом. Представляємо Вашій увазі елегантний годинник WOKAI, який стане ідеальним доповненням до вашого стилю. Цей кварцовий годинник вирізняється класичним дизайном із корпусом сталевого кольору та чорним циферблатом, що надає йому вишуканого вигляду. Годинник наручний круглої форми з чорним циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Годинник стане чудовим подарунком для колеги, друга або близької людини. Ця модель підходить для будь-якого віку. У даній моделі стоїть ремінець з екошкіри, застібка звичайна. Додаткові кнопки не активні (бутафорія). Час у годиннику встановлюється звичайним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і обертати до установки. Працює на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377). Фотографії товару можуть незначно відрізнятися від оригіналу через особливості передачі кольору монітора. Діаметр 38 мм. Ремінець завширшки біля корпусу 20 мм, а на застібці 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 346 ₴






