Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гучний будильник безшумний зелений. Будильник круглий з дзвіночками зверху, зроблений повністю під механіку, дзвінок дуже гучний, як у механіці.
Корпус виконаний з кольорового пластику. Білий Циферблат з чорними цифрами, є підсвітка, кнопка розташована ззаду. Кварцовий, на пальчикової батарейки ( елемент А А), у комплект не входить. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин, звук вимикається із зворотного боку. Висота з ніжками та дзвіночками 120 мм. Діаметр 80 мм.| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 45 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 375 ₴



