
влевовправо
Будильник із гучним дзвінком із тихим ходом
- Готово до відправки
- Код: 0102177
375 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник із гучним дзвінком із тихим ходом. Будильник овальної форми з дзвіночками зверху, зроблений повністю під механіку, дзвінок дуже гучний, теж як у механіці. Корпус виконаний з кольорового пластику. Циферблат білий з чорними цифрами, є підсвічування, кнопка розташована ззаду. Кварцовий, на пальчиковій батарейці (елемент А А). До комплекту не входить. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин, звук відключається зі зворотного боку. Висота з ніжками і дзвіночками 120 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 375 ₴





