
Безпровідний зарядний пристрій для iPHone 17 16 15 14 13 Pro Max X XS Xiaomi Samsung
- Готово до відправки
- Код: 0102186
260 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Безпровідний зарядний пристрій для iPHone 17 16 15 14 13 Pro Max X XS Xiaomi Samsung. Швидкий зарядний бездротовий пристрій. Індукційна швидка зарядна станція. Підходить для смартфонів Xiaomi Samsung, а також iPHone XS 13 14 15 16 17 та інших пристроїв, що підтримують бездротову зарядку. Корпус виконаний з алюмінію, що підкреслює його презентабельний вигляд. Бездротова зарядка призначена для швидкої зарядки смартфона. Бездротову зарядку Fast Wireless Charger можна використовувати як для швидкого, так і для стандартного заряду. У режимі очікування пристрій має індикацію зеленого кольору, в режимі заряду - синє підсвічування блимає, якщо синьо-зелене, то значить пристрій неправильно розташований. Кругла форма зарядки має компактні габарити, що дають змогу розмістити на ній смартфон із великою діагоналлю дисплея. Діаметр зарядки 100 мм, товщина 6.5 мм. Перше, що потрібно зробити, це - підключити бездротову зарядку до мережі (до розетки або комп'ютера через USB шнур). Після цієї дії пристрій увімкнеться і загориться світловий індикатор. Далі потрібно розмістити смартфон на панелі Qi. На фото є список смартфонів, iPHone і гаджетів, до яких підходить зарядка.
На сьогодні бездротове заряджання використовується для ґаджетів невеликих розмірів:
- мобільні телефони;
- планшети;
- смартгодинник і фітнес браслети;
- бездротові навушники та блютуз-гарнітури;
- електричні щітки для чищення зубів. Більшість моделей сучасних смартфонів відомих брендів, як-от: iPhone, Xiomi, Samsung та інші, підтримують функцію бездротового заряджання.
Підтримує швидке заряджання для останніх моделей. Світлодіодний індикатор відображає статус заряджання. Після ввімкнення індикатор гасне через 20 секунд. Чорний. Довжина шнура мережевого 1 м.
Технічні характеристики:
Відстань передачі: 5 мм
Тип роз'єму: tupe С
Номінальна сила струму 2,0 А
Вихід (зарядка QI) 5 В / 1-1,5 А
Кількість USB – портів 1
Напруга живлення 5 В
Вихідна напруга 5 В
Розмір корпусу (діаметр, висота) 100 мм х 6.5 мм
Довжина кабелю USB 100 см
Вхідна напруга для стандартного заряду 5ВВхідний струм для стандартного заряду 2А
Вхідна напруга для швидкого заряду 9В
Вхідний струм для стандартного заряду 1,67 А
Вхідний струм для швидкого заряду 1А
Вхідний роз'єм зарядки USB С
Тип заряджання пристроїв: бездротової
Індикація заряджання: зелене підсвічування – режим очікування;
синє підсвічування – режим заряджання
Матеріал корпусу алюміній, силікон
Вага (з упаковкою): 166 гУвага! Адаптери не входять до комплектації зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 5В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 260 ₴









