Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник будильник у формі яблука.Корпус виготовлений із кольорового перламутрового пластику. Циферблат білий. Кварцовий, на пальчиковій батарейці ( елемент АА). Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Колір циферблату | Білий |
| Форма | Фігурна |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 111 мм |
- Ціна: 81 ₴




