Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники наручні чоловічі кварцові фосфорні. Годинник чоловічий на розтяжному браслеті (гумка), виконаний у білому металевому корпусі з фосфорним циферблатом і чорними добре видимими цифрами. Вночі, перед тим, як лягти спати, потримати годинник біля лампочки (циферблат буде яскравіше світитися). У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377). Браслет гумка прискорює і спрощує процес зняття і одягання годинника (не потрібно застібати і розстібати). Діаметр корпусу 35 мм. Ширина браслета 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Салатовий |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
- Ціна: 390 ₴






