Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник якісний фігурної форми синій. Корпус виконаний із кольорового пластику. Циферблат білий із чорними великими цифрами та стрілками, є підсвічування, кнопка розташована зверху. Кварцовий, на пальчиковій батарейці (елемент А А). До комплекту не входить. Час звучання будильника 30 хвилин, при необхідності вимикається зручною кнопкою зі зворотного боку. Розміри 100 х 90.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 172 ₴







