Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красиві та елегантні жіночі годинники квадратної форми.
Годинник жіночий в корпусі під колір золота. Годинник наручний оригінальної форми з білим циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Сторона 25 мм, товщина 6 мм. Ширина ремінця 14 х 12 мм (звужується до застібки).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
- Ціна: 270 ₴



