
влевовправо
Подарункова коробка для наручних годинників
- Готово до відправки
- Код: 0102228
125 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова упаковка для наручних годинників. Підкресліть цінність Вашого подарунка з нашою подарунковою коробкою. Виконана в класичному чорному кольорі, вона вирізняється міцністю та елегантним дизайном. Виготовлена з міцного картону, вона забезпечує надійний захист, а внутрішня подушечка з м'якого матеріалу делікатно оберігає годинник. Ідеально підходить для вручення подарунка або зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 85 мм |
| Стан | Нове |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Колір корпусу | Металік |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 125 ₴









