
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники наручні кварцові з числом квадратні на міцному ремінці. Стильний сучасний чоловічий наручний годинник. Годинник квадратний на міцному ремінці чорного кольору, виконаний у чорному корпусі з чорним циферблатом, білими стрілками, цифрами і календарем ( числом ). Додаткові циферблати і кнопки не активні (бутафорія). У даній моделі знаходиться кварцовий механізм, застібка звичайна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до другого клацання висунути заводний ключ зі штифтом і обертати до установки. Календар виставляється при першому клацанні. Працює на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377). Сторона 42 мм. Ширина ремінця 22 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
- Ціна: 380 ₴





