-10%Наручний електронний годинник чорний круглий
- Готово до відправки
- Код: 0102234
271 ₴
244 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Наручний електронний годинник чорний круглий.
Годинник має витончений і сучасний вигляд на руці. Виготовлений у мінімалістичному стилі. Зручні у використанні та носінні. Підходять під будь-який стиль одягу. Корпус відокремлюється від ремінця, зроблений з міцного пластику. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію на зап'ясті. Ремінь акуратний, дуже практичний і простий. Регулюється застібкою під розмір вашого зап'ястя. Годинник налічує низку функцій, таких як: 12/24 часовий пояс, індикація число - місяць, рік, секундомір, підсвічування. Зверніть увагу, що зазначені на екрані деякі інші параметри - тільки для прикраси, годинник не має цих функцій. Управління здійснюється за допомогою двох кнопок. Цифри світяться, що дає змогу дізнатися час і вдень і вночі, досить натиснути на кнопку, тривалість світіння 3-5 сек. Працює на двох батарейках G10 (1130, 389). Діаметр корпусу 40 мм. Ширина ремінця 22 мм.
.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Клас вологозахисту | WR |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
- Ціна: 244 ₴








