Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наручний годинник з Ельзою Холодне серце рожевий. Годинник дитячий наручний холодне серце. Красиві дитячі кварцовий годинник круглої форми із зображенням Ельзи на циферблаті. Ремінець м'який і легко гнеться та охоплює дитячу ручку. Застібка звичайна. Час виставляється класичним способом: витягується ключ і перекладаються стрілки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626).
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 28 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір циферблату | з малюнком |
- Ціна: 304 ₴








