
влевовправо
Годинник жіночий стильний з ремінцем чорного кольору з прозорими вставками на циферблаті
- Готово до відправки
- Код: 0102247
325 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий стильний із ремінцем чорного кольору з прозорими вставками на циферблаті. Образ успішної та привабливої жінки створюється за допомогою стильного одягу та модних аксесуарів. Ця модель годинника має розкішний та вишуканий вигляд, а їхні власниці можуть підкреслити свій статус. Годинник жіночий на чорному ремінці, виготовлений у корпусі сталевого кольору, з напівпрозорим циферблатом зі сріблястими стрілками. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка звичайна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і обертати до встановлення. Працюють на батарейці — таблетці G4 (елемент 626, 377). Діаметр 42 мм. Ремінець завширшки 22 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Вага | 35 г |
- Ціна: 325 ₴







