
влевовправо
Годинник жіночий на залізному ремінці з сірим циферблатом
- Готово до відправки
- Код: 0102253
312 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий годинник на залізному ремінці з сірим циферблатом. Годинник на сталевому браслеті, виконаний в круглому білому корпусі з циферблатом сірого кольору. У даній моделі встановлений кварцовий механізм. Надійний браслет виконаний у вигляді залізного ремінця і застібається як звичайний ремінець, що дуже зручно. Час в годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ і обертати до установки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 33 мм. Товщина 7 мм. Ширина ремінця біля корпусу 16 мм, а на застібці 14 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Комбінований |
| Браслет/Ремінець | Алюмінієвий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
- Ціна: 312 ₴








