
влевовправо
Красиві та елегантні жіночі годинники прямокутної форми жовті
- Готово до відправки
- Код: 0102265
368 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красиві та елегантні жіночі годинники прямокутної форми жовті. Образ успішної та привабливої жінки створюється за допомогою стильного одягу та модних аксесуарів. Ця модель годинника має розкішний та вишуканий вигляд, а їхні власниці можуть підкреслити свій статус. Годинник жіночий у корпусі жовтого кольору на такому ж браслеті. Годинник наручний оригінальної форми з чорним циферблатом дуже витончений на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка рознімна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і обертати до встановлення. Працюють на батарейці — таблетці G4 (елемент 626,377). Ширина 24 мм, довжина 28 мм. Ширина ремінця 12 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 368 ₴









