
Годинник чоловічий чорний на чорному браслеті
- Готово до відправки
- Код: 0102274
325 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Годинник чоловічий чорний на чорному браслеті. Стильний чоловічий наручний годинник з римськими цифрами – символ елегантності та міцності.
Цей годинник поєднує в собі вишуканий класичний дизайн і сучасну надійність. Основа виготовлена з високоякісного міцного матеріалу, що забезпечує довговічність і комфорт у носінні. Циферблат з римськими цифрами додає годиннику неповторного шарму, роблячи його ідеальним аксесуаром для будь-якого стилю – від ділового до повсякденного. Годинник виконаний з чорним циферблатом, металевими білими стрілками і римськими цифрами. У даній моделі встановлений кварцовий механізм, застібка звичайна нероз'ємна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Додаткові циферблати не активні – бутафорія. Працюють на батарейці таблетки G-4 (елемент 626, 377). Розмір корпуса 40 мм. Ширина браслета 18 мм. Товщина годинника 8 мм, загальна довжина 190 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ORIENTEX |
- Ціна: 325 ₴







