
влевовправо
Елегантний жіночий годинник у жовтому корпусі з таким самим браслетом
- В наявності
- Код: 0102276
322 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний жіночий годинник у жовтому корпусі з таким самим браслетом. Годинник на залізному ремінці, виконаний у круглому жовтому корпусі із циферблатом білого кольору. У даній моделі стоїть кварцовий механізм. Браслет виконаний у вигляді залізного ремінця і застібається як звичайний ремінець. Час в годинах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку з штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 24 мм. Товщина 7 мм. Ширина ремінця у корпусу 12 мм, але в застібці 10 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Комбінований |
| Браслет/Ремінець | Алюмінієвий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 24 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
- Ціна: 322 ₴









