
влевовправо
Елегантний жіночий маленький сріблястий годинник з білим циферблатом
- Готово до відправки
- Код: 0102278
314 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний жіночий маленький сріблястий годинник з білим циферблатом. Жіночий годинник з витонченим дизайном у корпусі сталевого кольору. Годинник наручний оригінальної форми з білим циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У даній моделі стоїть кварцовий механізм. Браслет роз'ємний, регульований по руці. Час в годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 22 мм, товщина 8 мм. Ширина браслета 8 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 8 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
- Ціна: 314 ₴







