
влевовправо
Бездротова комп'ютерна миша 2.4 ГГц для ноутбука комп'ютера планшета
- Готово до відправки
- Код: 0102284
250 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова комп'ютерна миша 2.4 ГГц для ноутбука комп'ютера планшета. Ця бездротова миша сіро-блакитного кольору сумісна з різними операційними системами: Windows 2000/XP/ME/ Wista/7/8/10/, MacOS. Працює з ноутбуками та комп'ютерами (ПК, macbook, chromebook тощо).
USB-миша 2.4 ГГц забезпечує надійне бездротове з'єднання на відстані до 10 метрів.
Комп'ютерна миша має оптичний сенсор, який добре працює на різних поверхнях: дерево, тканина, метал, пластик. Миша живиться від батарейки AA – 1шт (не входить у комплект).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
- Ціна: 250 ₴









