
влевовправо
Елегантний жіночий годинник під колір золота на ремінці
- В наявності
- Код: 0102287
239 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний жіночий годинник під колір золота на ремінці. Годинник жіночий у корпусі під колір золота та такими ж стрілками. Годинник наручний оригінальної форми з білим циферблатом і чорними цифрами. дуже витончений вигляд має на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і обертати до встановлення. Працюють на батарейці — таблетці G4 (елемент 626, 377). Сторона 22 мм, товщина 7 мм. Ширина ремінця біля корпусу 12 мм, на застібці 10 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 239 ₴




