
влевовправо
Невеликий цифровий будильник із великим дисплеєм
- Готово до відправки
- Код: 0102291
229 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий цифровий будильник із великим дисплеєм. Електронний годинник з будильником і підсвічуванням на батарейках. Показує час, число, місяць, рік і температуру. Маленький цифровий годинник з будильником підходить як для домашнього користування, так і як дорожній варіант. Він має великий дисплей, на якому легко читається час, а також підсвічування. Усі кнопки керування розташовані з тильного боку. Зверху розташована кнопка підсвічування і вимкнення будильника. Сигнал будильника - мелодія - триває 1 хвилину. Годинник працює від двох батарейок А А А (мікропальчик), до комплектації не входить. Ширина годинника - 85 мм, висота -55 мм, товщина - 27 мм. Для уточнення роботи будильника телефонуйте 0501634088. Пишіть у вайбер, в чат.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 229 ₴









