
влевовправо
Будильник із гучним дзвінком і тихим ходом червоний
- Готово до відправки
- Код: 0102294
375 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник із гучним дзвінком і тихим ходом червоний. Будильник фігурної форми з дзвіночками зверху, зроблений повністю під механіку, дзвінок дуже гучний, теж як у механікі. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий із чорними цифрами, є підсвітка, кнопка розташована ззаду. Кварцовий, на пальчиковій батарейці ( елемент АА), до комплекту не входить. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин, звук вимикається зі зворотного боку. Висота з ніжками та дзвіночками 120 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 125 мм |
- Ціна: 375 ₴



