
влевовправо
Жіночий наручний годинник на золотистому лаковому ремінці
- Готово до відправки
- Код: 0102302
173 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий наручний годинник на золотистому лаковому ремінці. Виготовлений у корпусі під колір золота з таким самим кольором стрілками та стразами замість міток на білому циферблаті. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка звичайна. Скло по діаметру грановане. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути ключ зі штифтом і обертати до встановлення. Розробляють на батарейці таблетці G4 (елемент 626,377).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Chlef |
- Ціна: 173 ₴




