
влевовправо
Швидка та ефективна зарядка для телефону та планшета на 4 USB 3.0 порту із плоским штекером США
- Немає в наявності
- Код: 0102318
260 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидка та ефективна зарядка для телефону та планшета на 4 USB 3.0 порту із плоским штекером США. Мультимедійний зарядний пристрій 3.1А із технологією Quich Charge 3.0. Цей зарядний пристрій забезпечить Вам швидке та безпечне заряджання Вашого телефону або планшета. Завдяки технології Quich Charge 3.0, Ви зможете зарядити свій пристрій до 80% всього за 35 хв.
Переваги: 1. Висока швидкість зарядки - Quich Charge 3.0 забезпечує зарядку в 4 рази швидше, ніж звичайні зарядні пристрої.
2. Універсальність - підходить для більшості телефонів та планшетів, що підтримують технологію Quich Charge.
3. Безпека - вбудований захист від перенапруги, перегріву та короткого замикання забезпечує безпечне заряджання Ваших пристроїв.
4. Компактність та стильний дизайн.
Характеристики:
Вихідна потужність: 3.1А.
Технологія: Quich Charge 3.0.
Роз'єми: USB.
Матеріал: ABS
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 87 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 260 ₴






