
Швидка зарядка на 4 виходи 2-USB-А + 2-Type-C для iPhone Samsung Xiaomi та інших гаджетів
- Немає в наявності
- Код: 0102339
229 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Шукаєте надійне заряджання для телефона, планшета, ноутбука чи інших пристроїв? Представляємо 4-портовий мережевий зарядний пристрій із загальною потужністю 120W — ідеальне рішення для дому, офісу та подорожей. Потужне заряджання, створене спеціально для того, щоб стати вірним помічником під час тривалих подорожей і під час щоденного домашнього використання для швидкого заряджання одночасно декількох ґаджетів (від 1 до 4). Пристрій обладнаний двома стандартними портами USB і двома портами Type-С, сумісний практично з усіма сучасними пристроями від різних виробників, що заряджаються від USB заряджань. Завдяки підтримці технологій PD і QC3.0 воно здатне швидко й ефективно заряджати широкий спектр пристроїв, від смартфонів і планшетів до ноутбуків, навушників та інших ґаджетів. Заряджання для iPhone Samsung Xiaomi Huawei Redmi.
Характеристики:| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 85 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 229 ₴



