
влевовправо
Чоловічий годинник з числом чорний на браслеті
- Готово до відправки
- Код: 0102340
358 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий з числом чорний на браслеті. Годинник виконаний з чорним циферблатом, металевими білими стрілками, мітками та цифрами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до другого клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Число виставляється на першому клацанні. Додаткові циферблати не активні – бутафорія. Працюють на батарейці таблетки G-4 (елемент 626, 377). Розмір корпуса 40 мм. Ширина браслета 18 мм. Товщина годинника 8 мм, загальна довжина 200 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ORIENTEX |
- Ціна: 358 ₴








