
влевовправо
Годинник чоловічий з чорним циферблатом і білими цифрами зі сталевим браслетом
- Немає в наявності
- Код: 0102346
380 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник чоловічий із чорним циферблатом і білими цифрами зі сталевим браслетом. Стильний чоловічий наручний годинник із цифрами. Цей годинник поєднує в собі вишуканий класичний дизайн і сучасну надійність. Основа виготовлена з високоякісного міцного матеріалу, що забезпечує довговічність і комфорт у носінні. Годинник виготовлений із чорним циферблатом на сталевого кольорі браслета, металевими білими стрілками та білими цифрами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка звичайна нерознімна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і обертати до встановлення. Додаткові циферблати та кнопки не активні — бутафорія. Працюють на батарейці таблетці G-4 (елемент 626,377). Розмір корпусу 40 мм. Ширина браслета 18 мм. Товщина годинника 7 мм, загальна довжина 200 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ORIENTEX |
- Ціна: 380 ₴









