
Елегантний жіночий годинник на суцільному червоному ремінці з підкладкою
- Готово до відправки
- Код: 0102404
360 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Елегантний жіночий годинник на суцільному червоному ремінці з підкладкою. Образ успішної та привабливої жінки створюється за допомогою стильного одягу та модних аксесуарів. Ця модель годинника має розкішний та вишуканий вигляд, а їхні власниці можуть підкреслити свій статус. Жіночий годинник в корпусі жовтого кольору на вузькому шкіряному ремінці. Годинник наручний круглої форми з білим циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 32 мм. Ремінець шириною 8 мм із підкладкою по діаметру годинника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 8 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 360 ₴




