
влевовправо
Красиві та елегантні жіночі прямокутні годинники на міцному браслеті комбінованого кольору
- Немає в наявності
- Код: 0102405
362 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарний та елегантний жіночий прямокутний годинник на міцному браслеті комбінованого кольору. Образ успішної та привабливої жінки створюється за допомогою стильного одягу та модних аксесуарів. Ця модель годинника має розкішний та вишуканий вигляд, а їхні власниці можуть підкреслити свій статус. Годинник жіночий у корпусі жовтого кольору. Годинник наручний оригінальної форми з білим циферблатом та чорними римськими цифрами дуже витончений на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка євро — нерознімна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і обертати до встановлення. Працюють на батарейці — таблетці G4 (елемент 626,377). Ширина 24 мм, довжина 28 мм. Ширина браслета 14 мм біля корпусу та 12 мм на застібці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Браслет/Ремінець | Комбінований |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 362 ₴






