Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний овальний Rikon, виробництва Індії, корпус пластиковий, окантовка виготовлена під колір дерева. Механізм кроковий (тискальний). Працюють на пальчиковій батарейці (елемент АА). Годинник є в наявності в різних кольорах.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Виробник | Rikon |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Індія |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Білий |
| Форма | Овальна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
- Ціна: 405 ₴


