
влевовправо
Годинник настінний квадратний у корпусі під колір дерева ( 312 х 312)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2843-квж
585 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний у формі квадрата, корпус пластиковий, виготовлений під темне дерево. Механізм із рухомою стрілкою (не тикують). Працюють на пальчиковій батарейці (елемент АА). Нова модель із чорними чіткими цифрами на циферблаті, що переливається, під золото, усередині зображення мапи світу. Висота цифр — 30 мм.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 312 мм |
| Ширина | 312 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Форма | Фігурна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 585 ₴




