
влевовправо
Годинники наручні жіночі на силіконовому ремінці
- Готово до відправки
- Код: 271-жа
289 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники наручні жіночі на силіконовому ремінці. Годинник білий круглі, збоку корпус під колір золота, з силіконовим білим ремінцем. На циферблаті напис Geneva з золотими стрілками та мітками. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Додаткові циферблати не є активними. Діаметр корпусу 37 мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Кругла |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Виробник | Geneva |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 289 ₴





