Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на ремінці, виконаний у білому металевому корпусі з чорним циферблатом і білими добре видимими цифрами і стрілками. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 289 ₴



