
влевовправо
Годинник наручний чоловічий на браслеті з чорним циферблатом
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 246-м
244 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний чоловічий на браслеті з чорним циферблатом. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і обертати до встановлення. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Металік |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 244 ₴



