Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі кварцові годинники круглої форми. На циферблаті та ремінці зображення з різних дитячих анімів. Ремішок м'який і легко обхоплює дитячу ручку. Застібка звичайна. Час виставляється класичним способом: витягується заводна головка і пересувається стрілки. Вони працюють на батарейці - таблетці G4( елемент 626).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 28 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Основні | |
| Тип | Дитячі |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Пластикове |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 289 ₴




