
Простий зручний настільний калькулятор
- Готово до відправки
- Код: 0101805 KK-800A
178 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простий зручний настільний калькулятор. Калькулятор настільний KEENLY KK-800A для дому та офісу має 8 розрядний рідкокристалічний дисплей з фіксованим кутом нахилу і великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції включаючи витяг квадратного кореня і відсотки. Є функція пам'яті ( кнопки : M+, M-,MRC ). Додатковою опцією є звуковий супровід при натисканні на будь-яку клавішу (при необхідності можна відключити ). Передбачено автоматичне відключення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Дана модель калькулятора працює на батарейці А А А (мікропальчик) 1 шт в комплект не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гостро |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 8 |
| Розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 178 ₴
