Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник з будильником прямокутної форми. Корпус виконаний з кольорового пластику. Білий Циферблат з чорними стрілками і цифрами. Є підсвічування / для перегляду часу ночі /, кнопка знаходиться з лицьового боку. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин. Для більш зручного відключення дзвінка, тумблер зроблений на верхній панелі. Механізм кварцовий, на однієї пальчикової батарейки /елемент живлення А А /. До комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 157 ₴




