
влевовправо
Будильник настільний 7236 (зелений)
- Готово до відправки
- Код: кубик 7236-з
100 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький будильник квадратної форми. Передня частина виготовлена з прозорого пластику. Завдяки оптимізації розміру та витратам матеріалів, він вийшов найдешевшим за ціною. Водночас зберігся циферблат із добре видимими цифрами та функція будильника. Циферблат білий. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин, вимикається ззаду. Механізм кварцовий, працює на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення АА/.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kansai Paint |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Форма | Квадратна |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 58 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Висота | 56 мм |
- Ціна: 100 ₴




