Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний будильник із повтором дзвінка. Якісний будильник фірми Perl квадратної форми. Корпус виконаний із пластику. Білий циферблат. Є підсвічування кнопка знаходиться з лицьового боку. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин відключається ззаду. Так само в годиннику є функція повтору дзвінка через 5 хв. Для цього під час роботи будильника необхідно натиснути на клавішу підсвічування, дзвінок відключиться, але через 5 хв знову спрацює. Цю процедуру можна повторювати багаторазово. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці /елемент живлення АА/. До комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pearl |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 178 ₴




