
влевовправо
Калькулятор CITIZEN-888- подвійне живлення (205 х 160)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CIT-888T2
500 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний CITIZEN -888T для дому та офісу має 12 розрядний рідкокристалічний дисплей із фіксованим кутом нахилу та великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції, включно з витяганням квадратного кореня та відсотковими відділеннями. Має на клавіатурі кнопку два нуля "00", стрілку — для скидання останньої неправильно набраної цифри. На лицьовій панелі розташовані два перемикачі для округлення чисел до потрібної цифри у великий або менший бік. Є дві функції пам'яті ( кнопки: M+, M-, MRC, M2+, M2-, MRC2) для збереження даних під час інших обчислень. Передбачене автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює від світла та від батарейки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citizen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бухгалтерський |
| Колір | Чорний |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Розміри | |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 500 ₴



