-10%влевовправо
Годинник наручний на рожевому ремінці
- Готово до відправки
- Код: 911-жкр
243 ₴
219 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на рожевому ремінці, виконаний у білому металевому корпусі з білим циферблатом та чорними стрілками. На білому тлі по центру розташований гороскоп, а за зовнішнім діаметром – стрази. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 219 ₴



