Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький будильник квадратної форми. Передня частина виконана із прозорого пластику. Завдяки оптимізації розміру і витрат матеріалів, він вийшов найдешевшим за ціною. При цьому зберігся циферблат з добре видимими цифрами і функція будильника. Білий Циферблат. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин, відключається ззаду. Механізм кварцовий, працює на однієї пальчикової батарейки /елемент живлення А А /.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 100 ₴
- Спосіб упаковки: фирменная картонная коробка





