
влевовправо
Будильник настільний 769 фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: 769-ф
188 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник з будильником фігурної форми. Корпус виконаний з кольорового пластику. Білий Циферблат з чорними, добре видимими цифрами і стрілками. Є підсвічування / для перегляду часу ночі /, кнопка знаходиться зверху. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин, відключається ззаду. Механізм кварцовий, на однієї пальчикової батарейки /елемент живлення А А /. До комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 188 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова коробка




