Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний годинник GAIXING-868 являють собою будильник від 220 до зі світлодіодною індикацією часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виготовлений із високоміцного пластику, що має гарний ступінь зносостійкості.Часи мають досить гучний сигнал будильника. Вимикається він при нажатии на клавішу на верхній панелі. Там само розташовані всі кнопки керування. Є функція музичного сповіщення щогодини, це режим вимикається з 21 години до 7 ранку. На екрані виводиться й температура, оскільки годинник обладнаний вбудованим температурним датчиком із діапазоном робочих температур від мінус -9 до +50 градусів, з кроком вимірювання температури на 1 градус.Так само на дисплеї висвічується число, місяць, порядковий день тижня, а ще в разі натискання на кнопку "встановка" — висвічується рік. Пристрій працює у двох режимах відліку часу — 12 і 24 години. Можна встановити одночасно вісім будильників на різний час. Прилад працює від 220 в, але у разі вимкнення електрики пам'ять зберігається, завдяки вбудованому додатковому джерелу живлення ( елемент CR-2032), водночас табло світиться не буде.С 21 до 7 ранку яскравість екрана автоматично зменшується. Довжина мережевого дроту — 1,5 м. Висота цифр на екрані — 30 мм. Інструкція російською мовою додається.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Основні | |
| Виробник | Caixing |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Зелений |
| Форма | Фігурна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
- Ціна: 525 ₴




