
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний і функціональний у використанні жіночий гаманець Philipp Plein (Філіп Плейн). Стильне та раціональне рішення для дівчат і жінок, які люблять практичні аксесуари.
Гаманець має три відділення для купюр, одне відділення на блискавці, 2 прилеглі кишені та 4 кишені для карток. Закривається гаманець на блискавку. Відділення гаманця дає змогу зручно розмістити та зберігати телефон. Аксесуар декорований сріблястою фурнітурою, металевим логотипом; оригінальний бігунок на блискавці у формі леза.
У комплекті ремінець на зап'ястку на карабіні.
Матеріал: штучна шкіра.
Розміри: ширина 20 см., висота 10 см, глибина 2,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
- Ціна: 245 ₴



